21. Mali likovni tabor ustvarjalcev osnovnih in podružničnih šol Dolenjske, Bele krajine in Posavja

Vabljeni k ogledu virtualne razstave izdelkov naših učencev pod vodstvom mentorice Andreje Novak Gabrič.

Mali likovni tabor je letos potekal drugače, tokrat smo se družili na daljavo.Hvala vsem, ki ste sprejeli letošnji likovni izziv – šolam in mentorjem, vsem mladim ustvarjalkam in ustvarjalcem, Peter Škerl in Galerija likovnih samorastnikov Trebnje // Gallery of Naive Artists Trebnje ter vsem, ki nam že več kot dve desetletji stojite ob strani. Projekt omogočajo občine: Občina Mirna, Občina Mokronog-Trebelno Občina Šentrupert in Občina Trebnje ter JSKD OI Trebnje.Jozi Sinur, vodja izpostave JSKD OI TrebnjePosnetek je delo LenKa Photography, hvala!

Objavil/a JSKD OI Trebnje dne Petek, 09. oktober 2020