Čisti zobje

V četrtek, 23. 5. 2019, je bila na šoli podelitev nagrad za čiste zobe. Kljub temu, da so se v tem šolskem letu učenci od 2. do 5. razreda še bolj trudili umivati zobe kot prejšnja leta, nas je presenetila in navdušila novica, da je OŠ Raka zmagala na tekmovanju za čiste zobe med šolami v občini Krško ter Kostanjevica na Krki. Učenci 4. razreda z učiteljico Bernardko Božič pa so bili tisti, ki so z umivanjem zob dosegli 1. mesto med vsemi razredi v občini Krško ter Kostanjevica na Krki.

Vsi učenci, ki so med nenapovedanimi pregledi pokazali čiste zobe, so dobili za nagrado ter vzpodbudo brisačke z izvezenim zobkom.

Leja Fink in Ana Lesjak pa sta imeli ob vseh pregledih od 2. do 5. razreda čiste zobe, zato sta si prislužili še dodatno nagrado.

Čestitamo vsem učencem za njihov trud in dosežen uspeh.