Izvajanje VIZ dejavnosti od 19. 10. do 23. 10. 2020

Spoštovani starši,

kot ste zagotovo že zasledili v medijih se zaradi poslabšanja epidemiološke situacije in preprečevanja prenosa okužb s SARS-CoV-2 s ponedeljkom, 19. 10. 2020, prične izvajati pouk na daljavo za 6., 7., 8. in 9. razred.

O samem poteku izobraževanja na daljavo boste podrobno obveščeni jutri, ko bomo s strani Ministrstva za izobraževanje in Zavoda za šolstvo, prejeli še kakšno dodatno informacijo.

Že danes pa prosim vse starše, da svojim razrednikom oziroma meni po e-pošti javite potrebe po računalniški opremi.

Pouk za učence od 1. do 5. razreda bo potekal po ustaljenem redu, vključno z jutranjim varstvom in podaljšanim bivanjem.

O vseh spremembah in dodatnih navodilih vas bomo obvestili preko spletne strani šole in preko eAsistenta.

Ostanimo zdravi in pozitivno naravnani.

Nina Pirc, ravnateljica