Nerezine 2024 3. DAN

Oglašanje ptic je najprej prebudilo učiteljice, čez čas pa tudi učence in jutranja vadba se je začela. Prav veselo smo se zapodili po poteh ob morju in razgibali naše telo.

Morje je bilo danes zelo toplo. Uživali smo v skakanju s pomola ter učenju tehnik. Moramo priznati, da učenci dobro usvajajo znanja plavanja in so nekateri preplavali že kar lepe razdalje. Nekateri so prvič skočili s pomola in pokazali, da so zelo pogumni.

Čez dan smo nekaj časa namenili tudi ustvarjanju in izdelovanju majhnega presenečenja za domače. Naše bistre glavice smo preizkusili tudi v igri Male sive celice. Super so se odrezali in odgovorili na nekatera težka vprašanja. Na koncu so bili zmagovalci vsi in za nagrado so se lahko malce posladkati.

Popoldansko sonce smo izkoristili za skok v morje, nato pa s praznimi želodčki veselo odkorakali na večerjo. Bila je slastna.

Večer smo zaključili na igrišču s športnimi igrami ter s pravljico za lahko noč v hiški in topli postelji.

Jutri pa pošljemo pozdrav z višin.

 

Lahko noč.