Pogovorne ure

Individualne govorilne ure za starše in pogovorne ure za učence so namenjene učencem in staršem. Termini veljajo ob predhodnem dogovoru.

UČITELJ/ICA DAN ČAS Elektronski naslov
Andreja Krošelj torek 6.30 – 7.15 / po dogovoru andreja.kroselj@guest.arnes.si
Andreja Novak Gabrič petek 4. šolska ura / po dogovoru andreja.novak-gabric@guest.arnes.si
Anja Kramar sreda 5. šolska ura (11:05 – 11:50) anja.kramar@icloud.com
Anja Krištof četrtek 11:05 – 11:50 / po dogovoru kristof.anja@gmail.com
Barbara Bon torek 1. šolska ura / po dogovoru barbara.bon@guest.arnes.si
Barbara Knez sreda 3. šolska ura  barbara.knez2@guest.arnes.si
Bernardka Božič četrtek 4. šolska ura bernardka.bozic@gmail.com
Gregor Jordan torek 7. šolska ura gregor.jordan@gmail.com
Tjaša Mahne sreda 3. šol. ura / po dogovoru tjasa.mahne@guest.arnes.si
Jasna Balant po dogovoru po dogovoru jasna.balant@guest.arnes.si
Majda Zidarič po dogovoru po dogovoru majda.zidaric@guest.arnes.si
Marijana Pavlovič sreda 2. ura marijana.pavlovic@guest.arnes.si
Marko Bizjan ponedeljek 9.20 – 10.05 marko.bizjan@guest.arnes.si
Mojca Kocjan Žibert torek 8.20 – 9.05 mojca.raka@gmail.com
Mojca Tomše Žibert ponedeljek 8.35 – 9.20 mojca.tomse-zibert@guest.arnes.si
Nika Mlakar četrtek /po dogovoru 12.45 – 13.25 mlakar.nika@gmail.com
Roman Pleterski ponedeljek 9.25 – 10.10 roman.pleterski@guest.arnes.si
Rosvita Juh po dogovoru po dogovoru rosvita.juh@guest.arnes.si
Sanja Hribar sreda 3. šolska ura sanja.hribar1@guest.arnes.si
Jerneja Bevc četrtek 10.10 – 10.55 jerneja.bevc82@guest.arnes.si
Silvija Permoser četrtek 6. šolska ura / po dogovoru silvija.permoser@guest.arnes.si
Simona Ruf četrtek 9.20 – 10.05 / po dogovoru  simona.ruf@guest.arnes.si
Slavka Tomažin četrtek 11.00- 11.45 / po dogovoru slavka.tomazin@guest.arnes.si
Svetina Paulič sreda 2. šolska ura / po dogovoru svetina.paulic@guest.arnes.si
Tanja Mencin torek 4. šolska ura tanja.mencin@guest.arnes.si
Barbara Šešet četrtek 4. šolska ura barbara.seset@gmail.com
Vandy Šinigoj Franko četrtek 5. šolska ura vandy.sinigoj@guest.arnes.si
Urška Savnik ponedeljek 11.05 – 11.50 urska.savnik@guest.arnes.si
Anja Kraševec po dogovoru po dogovoru anja.krasevec693@gmail.com