Sprejem prvošolcev v Skupnost učencev OŠ Raka

V sredo, 9. 10. 2019, smo pripravili prireditev, na kateri smo sprejeli učence 1. razreda v Šolsko skupnost. Na prireditev so bili povabljeni tudi starši prvošolcev in župan ter podžupan občine Krško. Obisk slednjih smo izkoristili tudi za uradni prevzem novega šolskega kombija, ki smo ga dobili v uporabo na začetku šolskega leta. Na prireditvi so nastopil šolski pevski zbor, Ana Lesjak s kitaro, Patricija Kranjc z recitacijo Pavčkove pesmi,  učenci 5. razreda z recitacijo in prvošolci, ki so pokazali del znanja pridobljenega v dobrem mesecu v šoli. Prisotne so z govorom pozdravili tudi ravnateljica Nina Pirc, župan Miran Stanko in predsednica Skupnosti učencev Maša Cimerman. Prireditev sta povezovala Lucija Skinder in Matija Vene.