Teden otroka® 2020 in 30 let Tom telefona

V letošnjem letu se bo Teden otroka® pričel 5. oktobra na temo ODGOVOR JE POGOVOR.
Zaključi se v nedeljo, 11. oktobra in v tem tednu bomo na OŠ Raka izvajali različne
dejavnosti in razvedrilne aktivnosti za učence (učilnica v naravi, jutranja telovadba ob glasbi,
ogled risanke, šivanje, branje v nadaljevanjih, ogled Valvasorjeve knjižnice in delavnice v
Mestnem muzeju Krško, vrtnarsko-kuharski krožek, šolsko tekmovanje v krosu ipd.).
V letošnjem letu se Teden otroka® povezuje s TOM telefonom, ki praznuje 30 let. Odgovor je
pogovor je tako tema, ki združuje praznovanje obletnice TOM telefona in Teden otroka®.

*Sproti bomo objavljali fotografije in opis dejavnosti, ki se bodo izvajali v tem tednu.
Objavljamo, ponedeljsko ustvarjanje mavrice, v času podaljšanega bivanja (1. in 2. razred):