Dnevnik zimske šole v naravi 2023/2024

Pozdravljeni,

javljamo se vam z Areha, kjer z učenci 6. razreda preživljamo zimsko šolo v naravi. Za nami je prvi dan in kar nekaj novih prigod. Po odhodu z Rake in dve uri trajajoči vožnji smo prispeli pred hotel Zarja na Arehu. Namestili smo se v lepe hotelske sobe in si privoščili prvo kosilo. S hrano nismo pretiravali, saj imamo v sobah veliko zalog priboljškov, ki so nam jih za s seboj pripravili starši. Neučakani smo se po kosilu končno odpravili na smučišče. Spoznali smo dva nova učitelja smučanja in se razdelili v smučarske skupine. Nekateri smo se preizkusili v prvih smučarskih korakih, drugi pa so pogumno preizkusili novo sedežnico na progi Ruška. Po popoldanskem preizkusu smo se vrnili v Zarjo, kjer nas je čakala malica. Po malici smo šli na krajši pohod po Pohorju in po večerji prisluhnili FIS pravilom, ki se jih bomo morali držati na smučišču. Po večernem umivanju, družabnih igrah in branju že sanjamo o novem dnevu.

GALERIJA 1. dan