Ljubljanski maraton

V soboto, 22.10.2022, smo se z učenci OŠ Raka udeležili 26. Ljubljanskega maratona. 7 učencev od 6. do 9. razreda se je pomerilo s sovrstniki iz vse Slovenije. V vsaki starostni kategoriji se je pomerilo več kot 200 tekmovalcev. Naši tekači so dosegli izvrstne rezultate. Zato gre velika pohvala Marini Skinder, Tianu Božiču, Martinu Češnjevarju, Niku Gorencu in Boru Rostoharju za nastop v težkih vremenskih razmerah in njihove dosežke (rezultati). Še posebej pa čestitamo Žani Skube za odlično 8. mesto in Vidu Kuharju, ki je zasedel skoraj neverjetno 2. mesto v konkurenci 218 učencev in tako postal državni podprvak v šolskem teku na Ljubljanskem maratonu.

Kljub dežju smo v Ljubljani preživeli čudovit dan, ki nam bo za vedno ostal v lepem spominu.

Marko Bizjan, prof. ŠVZ