Naravoslovni dan 5. razred

Včeraj smo imeli naravoslovni dan oz. Eko dan. Pouk smo začeli normalno. V razredu smo plastelin, ki smo ga oblikovali v hrib,  razrezali na več plastnic, ki smo jih prerisali na list. List smo prilepili z zvezek za naravoslovje in tehnika. Ko smo končali,je izpadlo zelo dobro in to je bila prva ura našega tehniškega dneva.              

Odšli smo na igrišče, ocenili smo, koliko je dolg in širok. Preverili smo rešitve in odtekli en krog (NEKATERI). Odšli smo na bližnji hrib in narisali okolico Rake. To je bil naš dan, v njem smo uživali.

Jernej Žibert in Tian Božič 5.r

Včeraj smo imeli naravoslovni dan! Zelo smo se zabavali. Bili smo zunaj, merili igrišče in sli na visoko razgledno točko, kjer smo risali razgled na Rako in Gorjance. Bilo je super! Notri smo iz plastelina izdelali hrib. Nato smo ga obrisali in odrezali, nato pa spet obrisali, dokler nismo izrezali do konca. Nastale so plastnice. To smo prilepili v zvezek. Ta dan mi je bil zelo všeč!

Nuša Kern