Naravoslovni tabor – 2. dan

Zjutraj smo se zbudili in uredili ter odšli na zajtrk. Po zajtrku smo se odpravili na krajši pohod. Ko smo hodili, smo si ogledali tri izvire in oprezali za škratom.

Po pohodu smo šli veslat. Ob tem smo se zelo zabavali Po veslanju smo imeli nekaj prostega časa, kjer smo igrali nogomet ali pa se družili z učiteljicama. P o kosilu je sledil počitek. Nato pa smo nabirali zelišča in skuhali zelo okusen čaj. Sledilo je plezanje na umetni steni, kjer smo se imeli izjemno. Na vrh nismo prišli vsi, a smo se vsi trudili in dosegli vsak svoj vrh. Pri plezanju nam je pomagal učitelj. Po plezanju smo imeli prosti čas z OŠ Prevole.

Na večerni animaciji smo tekmovali v igri štrbunk. Premagali smo OŠ Prevole in v finale je prišla ekipa punc in fantov iz OŠ Raka. Zmagale so punce!

Starši, ne skrbite, imamo se super fino fajn!!

Zapisali: Andrej, Matic, Teo, Krištof, Blaž, Aleks, Miha, Oskar