Naravoslovni tabor – 5. r

Petošolci uživajo na naravoslovnem taboru v CŠOD Murska Sobota.

Preberite njihove opise in si oglejte slike.

Veseli smo, ker smo prišli v Mursko Soboto. Upamo, da bomo imeli še več takih zanimivih dejavnosti kot sedaj. Najbolj mi je bilo všeč jezero in orientacija po Murski Soboti. Luka Skinder, 5.a

Imamo veliko dogodivščin. Spoznavamo nove kraje. Zala Povhe

Se zabavamo in učimo na zabaven način. Teja Mežič

Dobro jemo. Anže Nahtigal

Najboljši šolski izlet ever. Punce 5.a

V Murski Soboti se imamo odlično. Sončno je, zato se veliko gibamo na svežem zraku. Hrana je okusna, porcije so velike. Včeraj smo šli na pohodu do gradu, videli smo konje, igrali smo se v adrenalinskem parku ob jezeru. Videli smo tudi labode in nabrali nekaj lepih kamenčkov. Danes smo šli na orientacijski pohod, kjer smo izvedeli veliko novega o Murski Soboti. Učili smo se govoriti prekmursko. Zelo uživamo 🙂 Dekleta 5.b