Naravoslovni tabor – Vrtec v naravi, CŠOD Lipa Črmošnjice

2. dan v taboru

Za začetek naj povemo, da smo imeli mirno noč in smo zjutraj spali do budnice ob sedmi uri. Drugi dan tabora smo preživeli ob spoznavanju pastirskih iger, postali smo detektivi na sledi v gozdu, ob rahlem dežju spoznavali Divji potok ter imeli disko večer. 

Vsem, ki nas že močno pogrešate sporočamo, da se bomo jutri vrnili na avtobusno postajo na Rako približno ob 14.30.

no images were found

 

1. dan v taboru

Prvi dan se končuje, otroci trenutno poslušajo pravljico in so že v pižamah. Na kratko kaj vse smo danes počeli:
Ko smo prispeli v tabor nas je najprej čakala malica. Nato smo se namestili v sobah. Po počitku smo imeli različne športne igre – keglanje, vaje za ravnotežje, metanje diska in delavnico kako pripravimo drva za zakuriti ogenj. Vreme nam je prizaneslo, zato smo si ogledali še okolico Črmošnjic. Po izjavah otrok je bilo kosilo odlično in prav tako večerja. Po večerji smo se igrali različne družabne igre.  

 

no images were found