Pouk na daljavo od 9. 11. dalje

Dragi učenci, spoštovani starši,

Ministrica za izobraževanje, znanost in šport je na podlagi 104. člena Zakona o začasnih ukrepih za omilitev in odpravo posledic COVID-19 (Uradni list RS, št. 152/20) izdala sklep, s katerim je zaradi še vedno zelo resne epidemiološke situacije in izvajanja ukrepov za
preprečitev širjenja virusa COVID-19 določila, da se bo od 9. 11. 2020 dalje vzgojno-izobraževalno delo v šolah za vse učence izvajalo na daljavo.

Spoštovani starši, zavedamo se, da tudi tokrat brez vaše pomoči ne bomo zmogli. Prosimo vas, da svoje otroke spodbujate ter jim nudite tehnično pomoč v primeru, da jo le ti potrebujejo. Za pomoč se lahko vedno obrnete na razrednike svojih otrok ali name.

Lepo vas pozdravljam v upanju, da se čim prej srečamo v šoli.

Nina Pirc, ravnateljica