Prvi šolski dan

 Drage učenke in učenci, spoštovani starši,

novo šolsko leto je že tik za vogalom in v šolski stavbi že nestrpno pričakujemo vaše nasmejane obraze. Pouk se prične v ponedeljek, 2. 9. 2019, ob 7.30. Jutranje varstvo bo potekalo po ustaljenem redu, prevozi domov pa bodo na ta dan organizirani v obe smeri ob 13. uri, kombi  bo z vožnjami pričel ob 12.20. Z vsemi ostalimi aktualnimi informacijami bodo učence seznanili učitelji razredniki.

Učenci od 1. do 5. razreda prinesite vse svoje potrebščine v šolo že prvi šolski dan. Hkrati vas obveščamo, da tudi v letošnjem šolskem letu vsi prevozi domov zaenkrat ostajajo nespremenjeni. 

Učenci želimo si, da vstopite v novo šolsko leto nasmejani in polni pričakovanj. Veselimo se srečanja z vami.

Vaši učitelji

 

Rezultat iskanja slik za school