Računalniška oprema za zasebno in šolsko uporabo.

V zvezi z nakupi, nadgradnjo, vzdrževanjem zasebne računalniške opreme predlagam, da se obrnete na podjetje Ertis iz Šentjerneja, ker je v naši bližini in je prevzem opreme, storitev enostavnejši in hitrejši. Podjetje odlično pozna način dela v šolstvu, ima dolgoletne izkušnje z vzdrževanjem šolskega informacijskega sistema, vedno so storitve zagotovljene pravočasno in ugodno rešene za obe strani. V kolikor računalniška oprema opravičuje zasebno uporabo za šolske potrebe je možna izdaja na naročilnico. V zvezi z nastalo situacijo je podjetje v večjih primerih zagotavljalo brezplačno pomoč. V šolah smo v okviru naših zmožnosti razdelili računalniško opremo po družinah, rezervirana denarna sredstva za pomoč družinam imajo tudi občine in so se v teh razmerah prilagodile, da tudi ostali hitreje pridejo na vrsto.

 

Skrbnik inf. sistema

Igor Kuželj