Šola v naravi – Nerezine 2021

PETI DAN

17. 6.

No, pa smo prišli skoraj čisto do konca. Na zadnji dan smo preverili znanje plavanja in se potegovali za delfinčke čim žlahtnejše barve. Učenci so pokazali veliko plavalnega znanja. Na zaključni prireditvi smo tako podelili 15 bronastih, 6 srernih in kar 3 zlate delfinčke. Vsem učencem čestitamo za osvojeno znanje. Upamo, da ga bodo med poletjem še nadgradili.

Zaključno prireditev smo otvorili s predstavitvenimi točkami, nato pa so se učenci med sobami pomerili še v kvizu “Male sivomorse celice”. Boj je bil zelo napet, čustven, na koncu pa so največ znanja in zbranosti pokazali učenke sobe.

 

ČETRTI DAN

Sreda, 16. 6.

Zjutraj, že pred zajtrkom se je naša “alpinistična” odprava povzpela in osvojila najvišji vrh otoka – Televrin. Prav vsi učenci so uspeli splezati na ta ne tako nedolžen cilj. Spodaj je nekaj utrinkov s poti in vrha.

 

 

TRETJI DAN

Torek, 15. 6.

Delamo, se učimo, uživamo …

DRUGI DAN

Ponedeljek, 14. 6. 2021

Prekrasen dan, ki se je sicer začel vetrovno, smo užili tako kot se spodobi – z veliko žlico. Bilo je poučno, prijetno in zelo zabavno.

PRVI DAN

Nedelja, 13. 6. 2021

Učenci četrtega razreda sporočajo, da so srečno prispeli v Nerezine, kjer bodo preživeli naslednje dni.

Sedaj pa sledi osvežitev v prijetno hladnem morju. Lep sončen pozdrav vsem, ki nas spremljate!