ŠVN, 3. dan

Tretji dan zimske šole v naravi smo se zbudili v megleno jutro . Začelo je tudi rahlo snežiti, zato ni bilo pričakovati idealnih pogojev za smuko. Po zajtrku in pospravljanju sob smo se oblekli in odšli proti smučišču. Kot smo predvidevali, razmere niso bile idealne, a se je dalo smučati. Ker je bil danes praznik, je bilo na smučišču nekoliko več smučarjev in posledično čakanja na vlečnice.  Kosilo in popooldanska smuka sta minila brez posebnosti. Pilili smo znaje klinastih, osnovnih in paralelnih zavojev na smučeh. Po vrnitvi v hotel in malici, smo z učiteljico Sbino obeležili današnji kulturni praznik. Sledile so družabne igre v sobah, nato pa sta nas obiskala dravski splavar in čarodej Grega. Po tretjem dnevu se utrujenost že zelo pozna. Za jutri je napovedano boljše vreme, ki nam bo zagotovo dalo nove moči za delo na smučišču. Še malo in bomo doma. Malo vas že pogrešamo dragi starši.

GALERIJA