ŠVN 3, dan

Tretji dan zimske šole v naravi smo se zbudili v idealno jutro . Sonce in temperatura -1 stopinja. Komaj smo čakali, da pridemo na smučišče in preverimo stanje prog. Po zajtrku in pospravljanju sob smo se oblekli in odšli proti smučišču. Kot smo predvidevali, je bi sneg odličen, a žal le do 11.00. Kasneje so bile proge bolj mehke. Kosilo in popooldanska smuka sta minila brez posebnosti. Otroci hitro napredujejo v znanju smučanja. Za malico smo se posladkali s krofi. Na sporedu so bile družabne igre v sobah, nato pa nas je obiskal čarodej. Za večerjo smo jedli pleskavice in riž. Po večerji pa nas je čakal pohorski lovec, ki nam je predstavil živalski svet s Pohorja. Po tretjem dnevu se utrujenost že zelo pozna. Za jutri je napovedano slabše vreme in bomo imeli čas za počitek. Še malo in bomo pri koncu.