Marko Juhant – Vzgoja za dobre odnose

Spoštovani starši,

vljudno vabljeni na predavanje z naslovom Vzgoja za dobre odnose, ki bo v torek, 29. 1. 2019, ob 16. 30 v večnamenskem prostoru šole (jedilnica).

Predavanje bo vodil MARKO JUHANT, priznani specialni pedagog za motnje vedenja in osebnosti. Svoje izkušnje in spoznanja iz dolgoletnega dela z otroki v obliki predavanj s konkretnimi primeri iz vsakodnevnega življenja prenaša na učitelje, vzgojitelje, starše in otroke. Je konkreten in praktičen. Tako v življenju kot pogovoru. V šoli sta mu bila najljubša odmor in telovadba, danes pa čas najraje preživlja v naravi.

Ker je to izjemna priložnost za pridobivanje koristnih nasvetov, kjer lahko predavatelju zastavite tudi vprašanje, želimo, da se predavanja udeleži čim več staršev.

Prijazno vabljeni.