Delavnice ob tednu otroka

  Teden otroka                                                                                                                                    

V sredo, 9. 10. 2019, je bilo na šoli zelo živahno. Ob Tednu otroka smo na ta dan pripravili različne popoldanske delavnice za učence, udeležilo se jih je kar 148. Tema letošnjega Tedna otroka je »NAŠE PRAVICE«.

Učenci so na delavnicah pekli pleteničke, vaflje in ustvarjali različne slaščice. Nekateri so tekli, plezali in skakali v telovadnici, najmlajši so se sproščali na pravljični jogi, veliko pa se jih je odločilo za eksperimentalno delavnico. Na izbiro so imeli tudi različne družabne igre in ples s pom-pomi. Za najstarejše pa smo na šolskem igrišču pripravili turnir v nogometu in odbojki.

Veseli smo, da so otroci svoj prosti čas to popoldne preživeli na šoli. Tako so se družili in komunicirali z vrstniki ter učitelji, ustvarjali, razvijali svoje gibalne spretnosti in predvsem uživali.