Naravoslovni tabor, 1. dan

  1. dan

“Današnji dan se je pričel ob 7.30, ko smo odšli proti Kranjski Gori. Okoli pol 10h smo se ustavili na počivališču in pomalicali. Nato smo se peljali še eno uro in prispeli smo v Kranjsko Goro. Ko smo prišli v CŠOD, smo se najprej preobuli. Potem smo šli v skupni prostor, kjer smo odložili nahrbtnike, potovalke in kovčke. V jedilnici smo se seznanili s pravili. Odpravili smo se v sobe, ker smo se namestili. Nato smo imeli kosilo. Po kosilu smo se odpravili na igrala. Poleg igrišča je reka, sezuli smo se in namočili v reko svoje noge. Reka je bila mrzla, a zelo osvežujoča. Pri naslednji dejavnosti smo se razdeli po razredih. 5.b je imel veslanje na jezeru Jasna. Veslanje je bilo zelo zabavno.  Po večerji smo imeli eno uro za pripravo na večerni sprehod. Ko smo se sprehajali, smo videli in spoznali veliko novih stvari. Ko smo prišli v CŠOD, smo se pripravili za spanje. Ob desetih mora biti mir.” Nika, Žana, Valentina, Karla, Lejla

 

“V Kranjski Gori je zelo super. Prvo smo bili v gozdu, kjer smo počeli kar veliko stvari. Sprehajali smo se, hodili z zaprtimi očmi, iskali živali, merili temperaturo zraka in zemlje … Zvečer smo odšli tudi na ogled Kranjske Gore. Videli smo veliko stvari, Nos, Razor, hotele, bivšo železniško postajo …”Jaka, Nik