Naravoslovni tabor, 2. dan

“Zbudili smo se ob 6.00 zjutraj. Ko je bila ura 7.30, smo ši na zajtrk, ki je bil zelo dober. Po zajtrku smo šli na pohod, ki je bil zelo utrujajoč. Šli smo do naravnega rezervata Zelenci. Izvedeli sno veliko o jezeru in naravi. Ko smo prišli nazaj v hotel, smo imeli kosilo. Po kosilu smo šli na čolne na jezero Jasna. V jezeru smo tudi plavali. Zelo je zelo zabavno. Po tem smo imeli večerjo, nato pa v mesto, kjer smo si kupili sladoled. Bilo je zelo zabavno in zelo dober dan.” Vili, Julian, Tibor in Patrik

 

“Prva dejavnost je bila poskusi z vodo, Merili smo temperaturo vode in iskali živali v vodi. Šli smo tudi na jezero Jasno. Popoldno so se pogledali znane zgradbe v Kranjski Gori. Potem smo šli na hrib in narisali tloris znanih zgradb. Žvečer pa na sprehod in sladoled.” Urban in Kristjan

 

“Zjutraj smo se s fanti zbudli ob 6.00. Ko je bila ura sedem, smo si pospravili postelje. Čez pol ure smo šli na zajtrk in ko smo pojedli, smo šli nazaj v sobe in se pripravili na pohod. Dobili smo liste in navaodila za reševanje nalog. Ko smo končali z nalogami, smo na igrala. Potem smo imeli kosilo. Po kosilu smo imeli eno urni odmor, nato smo se pripravili na krajši pohod.” David, Vid

 

“Zbudili smo se ob sedmi uri.  Pripravili smo se na dolgo hojo. Ko smo prišli na Zelence, smo videli čudoviti gozd in jezero  turkizne barve. Na razglednem stolpu smo pojedli malico in se pogovorili. Po isti poti smo odšli v CŠOD. Imeli smo čas za počitek. Po kosilu smo se še malo podružili in pripravili na veslanje. Vzeli smo vesla in rešilne jopiče. Ko smo prispeli na jezero Jasna, smo pripravili kajake. Oblekli smo jopiče in veslali po jezeru. Po koncu veslanja smo se lahko malce kopali. Pospravili smo kajake in se odpravili nazaj. Po večerji smo odšli na sprehod v mesto, tam smo si kupili sladoled in spominke, Učiteljice so nas peljale na igrala, nato pa se vrnili v CŠOD, se pripravili za spanje in zaspali.” Aneja, Anela, Tjaša, Viktorija, Anamari, Nastja