Nujno obvestilo – odpoved pouka

Spoštovani starši,

kot ste verjetno že zasledili v medijih, šole in vrtci s ponedeljkom, 16. 3. 2020, zaradi odredbe s strani Ministrstva za izobraževanje, šolstvo, znanost in šport, preventivno zapirajo svoja vrata z namenom zajezitve širjenja koronavirusa.

Priporočilo je, da otroci ostanejo doma tudi že jutri, 13. 3. 2020. Apeliram na starše, ki imajo to možnost, da to priporočilo res upoštevate.

Takoj, ko so bila s strani MIZŠ-ja podana navodila o širjenju, smo v našem zavodu pripravili Načrt za preprečevanje nalezljivih bolezni, ki vsebuje preventivne ukrepe s katerimi so bili seznanjeni vsi zaposleni, učenci, otroci ter tudi vsi predstavniki Sveta staršev in Sveta zavoda. Vseh preventivnih ukrepov smo se vsi dosledno držali.

Ponovno pozivamo vse starše, da otroci, ki bodo ostali doma, niso v stiku s starimi starši, in tudi niso v stiku s svojimi vrstniki, da se prepreči nadaljnje širjenje virusa. Zavedamo se, da boste starši imeli težave z varstvom, vendar se moramo vsi zavedati resnosti situacije.

Vsa nadaljnja navodila vam bomo posredovali naknadno.

Poskrbite za svoje zdravje. 

                                                                                               Ravnateljica

                                                                                               Nina Pirc