Občinsko tekmovanje v krosu

Danes, 17. 10. 2019, smo se z učenci OŠ Raka udeležili občinskega tekmovanja v krosu, ki je potekalo pri ribniku Resa v Krškem. Na tekmovanje so se uvrstili najboljši tekači vseh OŠ iz krške občine in iz Kostanjevice. Naši tekmovalci so dali vse od sebe in dosegli nekaj odličnih uvrstitev, nekateri pa so s trudom izboljšali svojo dosedanjo najboljšo uvrstitev. Med najboljše so se uvrstili: Andrej Pintarič – 2. mesto, Ema Perpar – 1. mesto, Vid Kuhar – 1. mesto, Nik Gorenc – 1. mesto, Maša Cimerman – 2. mesto. Odlično so tekli tudi Bor Rostohar – 4. mesto, Iva Rostohar – 4. mesto, Skube Žana – 4. mesto, Jordan Adrijan – 5. mesto, Božič Tian – 5. mesto, Kočevar Leona – 5. mesto, Lesjak Lara – 5. mesto, Šinkovec Anamarija – 6. mesto, Skube Maša – 6. mesto, … (galerija ŠZ)

no images were found