ŠVN, 2. dan

Drugi dan zimske šole v naravi se je za nekatere začel zelo zgodaj. Zaradi neučakanosti so nekateri vstali že ob 6.00. Do zajtrka smo se umili in pripravili oblačila za na smučišče. Po zajtrku smo pospravili sobe, ki so jih učitelji ocenili. Pri urejanju smo se zelo dobro odrezali. Naložili smo se na avtobus in se odpeljali na smučišče, kjer so nas že čakali učitelji. Kljub temu, da se je živo srebro spustilo zelo nizko, tega nismo občutili. Skupina najboljših smučarjev je danes presmučala vse proge na Arehu. Ostali smo se trudili, da jim bomo lahko sledili. Ob 12.00 smo odšli na kosilo in kratek počitek, nato pa zopet za dve uri na smučišče. Po smučanju smo se sladkali s krofi, zdaj pa proslavljamo zmago v malih sivih celicah. Prepričljivo smo namreč premagali OŠ Benedikt. Tema tekmovanja so bila FIS pravila. Moramo priznati, da smo že pošteno utrujeni in nekateri komaj čakamo, da pademo v posteljo. Jutri nas namreč čaka naporen dan. Tudi Franceta Prešerna imamo že v mislih.

GALERIJA