Teden otroka 2018

V sredo, 3. 10., smo na šoli ob Tednu otroka pripravili različne popoldanske delavnice za učence. Tema letošnjega Tedna otroka je bila »PROSTI ČAS«. Delavnic na šoli se je udeležilo 159 otrok.

Otroci so uro in pol uživali ob rolanju na šolskem igrišču, športnih igrah v telovadnici, gnetenju gline, izdelovanju nakita, lokostrelstvu, plesno-navijaški delavnici in kuharski delavnici (peka pica polžkov, sadna kupa), pri kateri nam je zopet na pomoč priskočila mama učenk. Velika zahvala za vodenje plesno-navijaške delavnice gre Nejcu in Niki Lorber iz kluba ŠD Ares (Cheerleading zveze Slovenije) in gospe Aniti Vesel – mama prvošolke, ki nam je predstavila loke in izpeljala lokostrelsko delavnico.

Veseli smo, da so otroci svoj prosti čas to popoldne preživeli na šoli. Tako so se družili in komunicirali z vrstniki ter učitelji, ustvarjali, razvijali svoje gibalne spretnosti, spoznavali sebe in pridobivali različne izkušnje, pomembne za njihovo prihodnost.

Koordinatorica projekta: Nika Mlakar