Erasmus +, tretji dan

V sredo dopoldan se je Erasmus + ekipa odpravila v Celje, kjer so si najprej ogledali Technopark Celje, ki je največji park znanosti, tehnologije in inovativnosti v Sloveniji. Skozi različne interaktivne vsebine in z raziskovanjem so učenci spoznali naravne pojme, iluzije, svetlobo, delovanje elektrike, si natisnili svoj denar, posneli filmček skozi fotografijo in še mnogo več.
Na poučen in aktraktiven način so spoznali, kakšen pomen ima razvoj in tehnologija za naše življenje.

Sledilo je kosilo, nato pa so se odpravili na Roglo, kjer so se sprehodili med krošnjami ter si ogledali smučarsko središče na Rogli. V osrčju pohorskih gozdov, na vrhu Rogle (1517 nadmorske višine), so bili deležni razgleda na okoliške kraje. Na koncu pa je za najpogumnejše sledil spust po toboganu.

Prijetno utrujeni so se vrnili v Krško.