Naravoslovni tabor, 3. dan

“Danes se je naša skupina (soba) zbudila ob 6.10. Potem smo se šli preoblečt in umit zobe. Nato smo si podajali žogico. Ko je bila ura 7.20, smo odšli na zajtrk. Po malici smo se pripravoli za dopoldanske dejavnosti. Namazali smo se tudi s sončno kremo. 5.a je raziskoval vodo, 5. b pa Zelence. Učenci 5.a je odšel k reku Pišnici, kjer smo raziskovali lastnosti vode. Nato smo se premaknili k Baba šči. Po malici smo odšli k zadnji točki k jezeru Jasna. Iz naravnih materialnov smo narediti tudi košenirja. Nato smo odšli na kosilo in popoldanski počitek. Pri popoldanski dejavnosti smo se sprehodili po Kranjsi Gori. Po večerji so nas učitetljice peljale na sladoled. Zvečer smo imeli zaključni večer, kjer je vsaka soba pripravila eno točko. Na zaključnem večeru smo žurali, plesali, predvajali glasbo in se imeli zelo dobro.” Klemen, Tjaž, Anže, Alex, Jakob, Gaber

 

“Zbudili smo se ob sedmih, zajtrk je bil odličen. Ob 8.45 smo odšli v naravni rezervat Zelenci. Tam smo se veliko naučili in bilo je zanimivo. Učiteljica je vse vzpodbujala k sodelovanju. Po kosilu smo odšli v gozd, kjer smo raziskovali. Po večerji smo odšli še na sladoled. Najprej smo mislili iti na sprehod, a nam je zagodlo vreme, zato smo si ogledali poučno risanko. Potem smo imeli nastope in imeli disko, ki je bil odličeeeeeeeeeeeen.” Ema, Lorena, Klara, Zaro