Ponedeljek, 16. 5.: Obisk bibliobusa

V ponedeljek, 16. 5., nas bo od 12.30 do 13.30 ponovno obiskal bibliobus – potujoča posavska knjižnica, ki nudi 4500 enot knjižnega gradiva za izposojo. Pričakal nas bo pred vhodom starega dela šole.

Če otrok še ni včlanjen pa bi želel potujočo knjižnico obiskati, je potrebno s spletne strani https://www.posavska-potujoca.si/postani-clan/ natisniti prijavnico, jo izpolniti ALI pa izpolniti tisto prijavnico, ki jo je dobil v šoli. V ponedeljek naj jo učenec prinese razredničarki ali knjižničarki.

OBVEŠČANJE O POTEKU ROKA IZPOSOJE:

Na prijavnici naj starši navedejo e-naslov, kjer bodo redno obveščeni o poteku izposoje gradiva, ki si ga je njihov otrok izposodil.

PODALJŠANJE ROKA IZPOSOJENEGA GRADIVA:

Za podaljšanje roka izposoje lahko pokličete na tel. številko: 040 765 004 ali pišete na e-naslov: info@posavska-potujoca.si

POMEMBNO: Članarina je BREZPLAČNA, je pa potrebno pravočasno vračati knjige, saj se sicer zaračuna zamudnina. Cenik si lahko ogledate na spletni strani: https://pkk.splet.arnes.si/files/2022/01/Cenik_PPK_2022.pdf